[logo]RADOMSZCZAŃSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU "WIEM WIĘCEJ"
www.wiem-wiecej.com.pl
Biuro uniwersytetu mieści się w Radomsku, przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 27
tel. 660-408-033
Biuro RUTW "Wiem więcej" jest czynne w robocze poniedziałki w godzinach 10.00 do 12.00 i środy w godzinach 10:00 do 12:00
miesiąc
rok
Kalendarz
„Człowiek nie zna swych możliwości, dopóki w potrzebie ich nie użyje”

Nasi Przyjaciele i Sponsorzy:
dr Jarosław Ferenc
Prezydent Miasta Radomska
Małgorzata
Kańska - Kipigroch
Zastępca Prezydenta Miasta Radomska
Mirosław Olszewski
Dyrektor Regionalny SAN
Andrzej Andrysiak
Wydawca Gazety Radomszczańskiej
Marek Kurczych
Paweł Worwąg
Redakcja i realizacja: 
Maria Jeziorska, Adam Wodzisławski
Obsługa techniczna: 
Paweł Worwąg
„Majówka”

Ogród naszej koleżanki Basi Wojnowskiej „Lusin” to miejsce bardzo nam przyjazne. Po raz enty mieliśmy przyjemność być tu goszczonym. Tym razem była to spóźniona impreza „majówkowa”, która miała miejsce 6 czerwca. Odłożona, bo warunki pogodowe w zaplanowanym terminie były więcej niż niesprzyjające.

Od rana w ogrodzie działały nasz koleżanki, które podjęły się zorganizować poczęstunek. Były to: Kasia, Alinka i Basia, a funkcję zaopatrzeniowca spełniał Jacek. Na stołach pojawiły się pyszności, którym nie można było się oprzeć. Udka duszone, sałatki, smalec i ogóreczki, robiony twarożek i pyszne bułeczki z masłem czosnkowym - palce lizać. Dla smakoszy nie zabrakło ciasta, a do tego napoje. Atmosfera po skończonym roku akademickim i aura dopełniła reszty.

Oczywiście, jak na taką imprezę przystało, były i tańce, i muzyka, i śpiew. Nie zabrakło chętnych do pląsów i gimnastyki w tańcu pod bacznym okiem pani Heni Siemińskiej (instruktorki tańca na naszych zajęciach tanecznych).

Był to czas wspaniałego relaksu na świeżym powietrzu i możliwość „odreagowania” po „trudach” zaliczonego roku. Dziękujemy organizatorom za trud organizacji i pyszności.

Można w tym miejscu też powiedzieć - WAKACJE znów mamy wakacje.

Powered by CuteNews